Witamy i zapraszamy do naszego Centrum Serwisowego Moto-Partner Sachmata Sp.J Nasz serwis rozpoczął swoją działalność w roku 1999 roku i od tego czasu nieprzerwanie działa na rynku usług serwisowych.

 • HISTORIA

  Pierwszą siedzibą serwisu była nieruchomość przy ulicy Kobryńskiej na warszawskim Wawrze. Od roku 2002 świadczymy usługi dla naszych klientów w głównej siedzibie przy ulicy Grochowskiej 45D, gdzie w hali serwisowej znajduje się 7 stanowisk serwisowych w tym stanowisko do ustawiania geometrii kół i dwa stanowiska diagnostyczne.

 • Dlaczego warto naprawiać swój samochód w naszej firmie:

  Naprawiamy i serwisujemy samochody wszystkich marek : Volkswagen, Opel, Audi, BMW, Fiat, Volvo, Nissan, Mercedes, Honda, Mitsubishi, Skoda, Seat i inne. Naszą specjalizacją są samochody marek francuskich: Renault, Peugeot, Citroen i Dacia. Posiadamy specjalistyczne wyposażenie i urządzenia diagnostyczne. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza posiada wieloletnie doświadczenie i potrafi rozwiązać każdy problem w Państwa samochodzie. Sprawimy, aby eksploatacja Państwa auta przebiegała bezproblemowo. W naszych magazynach posiadamy 200 000 pozycji, oraz realizujemy zamówienia praktycznie na każdą część oryginalną lub części zamienne według życzenia naszych klientów. Skraca to znacznie czas oczekiwania na wykonanie usługi i jest doceniane przez naszych klientów. Jesteśmy w stanie sprowadzić w przystępnej cenie i krótkim terminie części do każdego samochodu.

 • Gwarancja najwyższej jakości:

  Usługi w naszym serwisie świadczone są na najwyższym poziomie i zgodnie z technologią naprawy zalecaną przez producentów samochodów. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm transportowych, firm eksploatujących samochody firmowe, oraz dużych flot pojazdów. Posiadamy bardzo duży magazyn części zamiennych na miejscu i realizujemy ekspresowe zamówienia praktycznie na każdą część oryginalną lub części zamienne według życzenia naszych klientów, a nasi doświadczeni handlowcy zrobią to szybko, bezbłędnie i fachowo. Szybko i solidnie wykonana usługa, duża dostępność części zamiennych, przejrzysty cennik na usługi, możliwość uzyskania atrakcyjnej oferty indywidualnej , to doceniają nasi Stali Klienci. Na nasze usługi i części udzielamy pisemnej gwarancji nawet do dwóch lat. Prowadzimy ewidencję napraw, więc każdy użytkownik może zawsze sprawdzić co i kiedy naprawiał i jakie części zostały użyte przy naprawie. Jest to także bardzo ważne przy sprzedaży samochodu. Nieprzypadkowo nasi klienci sprzedając samochód umieszczają w nim informację, że samochód był serwisowany w Centrum Serwisowym Moto-Partner przy ulicy Grochowskiej 45D.

 • Gwarancja dobrej ceny:

  Każda naprawa jest rzetelnie kalkulowana i przedstawiona klientowi do akceptacji, dzięki czemu nigdy klient nie jest zaskoczony wysokością rachunku po naprawie. Nasi klienci otrzymują Karty Stałego Klienta, które uprawniają do zniżek i rabatów, oraz korzystania z specjalnych akcji sezonowych i cen indywidualnych.