Serwis Moto-Partner świadczy usługi w zakresie: serwis naprawa automatycznych skrzyń biegów. Z reguły są one bezawaryjne, ale pamiętajmy, nic nie jest wieczne, a z czasem nawet i taka skrzynia może się zepsuć. Dlatego też naprawa automatycznych skrzyń biegów jest czymś naturalnym, bez względu na ich pochodzenie amerykańskie, europejskie czy azjatyckie. 

Automatyczne skrzynie biegów dają nam komfort jazdy szczególnie w korkach, są niezastąpione pod warunkiem, że pracują bez zarzutu. Ważne też, by sam użytkownik samochodu coś o nich wiedział, aby nie doprowadzić poprzez niewłaściwe użytkowanie do szybszego zużycia bądź też uszkodzenia. 

By zwiększyć żywotność automatycznych skrzyń biegów, zalecamy regularne wymianę oleju.

Wśród rekomendowanych prac znajduje się: wymiana oleju w skrzyni automatycznej (filtrów w zależności od typu) oraz wykonywanie przeglądów technicznych ze wskazaniem na wycieki, testy jezdne oraz diagnostykę komputerową, która może wskazać nieprawidłowe działanie zapisane w pamięci komputera. 

Naszą ofertę kierujemy głównie do kierowców z Warszawy, z wyszczególnieniem takich dzielnic i rejonów jak: Praga Południe, Wawer, Grochów, Mokotów oraz miejscowości okolicznych jak m.in. Sulejówek, Otwock, Józefów, Ząbki, Rembertów, ale oczywiście nie jest to żadna reguła.